Skip to main content
Skip table of contents

Призначення системи Schrift

Для ефективного управління організацією

Мета: створити порядок в документах і процесах, а також систематизувати процеси. Для цього ми пропонуємо:

Використовувати документообіг не лише для канцелярії і бухгалтерії, а як інструмент ефективної комунікації усіх співробітників, коли потрібні файли завжди під рукою.

Відкинути радянські підходи документообігу, а якщо система, якою ви користуєтеся, морально застаріла - перейти на систему, в якій зручно і просто працювати, надаючи документам юридичну силу, з внутрішнім або з кваліфікованим електронним підписом.

Мета: інтегрувати управління документами, задачами і комунікаціями, коли все в одному місці, для отримання значного ефекту синергії. Що це дає:

Задачі вирішуються краще і швидше, якщо вони пов'язані з документами і підкріплені ефективною комунікацією, оскільки вам не потрібно бігати між різними додатками в пошуках інформації, а весь контент (документи, задачі, файли та повідомлення) завжди знаходиться поруч - там, де він вам потрібен.

Можливість комфортного управління організацією дистанційно, з будь-якої точки планети, ваша організація є центром комунікацій: як усередині, так і з контрагентами, і всі питання знаходяться під вашим контролем.

Завжди відомо, у кого із співробітників знаходиться цінний документ компанії, система захистить вас від неприємних сюрпризів - втрачених документів.

Мета: гарантувати безпечне зберігання та обробку вашої інформації. З технологією, якої не має жодна з систем, ви отримуєте:

Наше унікальне рішення End-To-End шифрування Schrift Encryption для роботи в багатокористувацькому середовищі, що виключає будь-який сторонній доступ до ваших даних, в тому числі і наших співробітників. Ваші дані не будуть скомпрометовані або втрачені в результаті хакерської атаки або неуважності вашого співробітника.

Система, яка стане такою ж вашою власною, якою вона могла б бути, якби ви створили її самі.

Ви стаєте на 100% одноосібним власником вашої інформації і не даєте ні найменшого шансу тим, хто хоче бачити ваші документи без вашої згоди.

Для бережливого ставлення до природних ресурсів

Збережіть свої витрати. Навіщо платити в 2 рази більше за те, що дає вам в 2 рази менше? Отримайте більше можливотей за нижчою ціною.

Зменшення вуглецевого сліду.

Припиніть використовувати пошту для документообігу і комунікацій всередині організації і включіть в спілкування контрагентів. Лист відправлений по електронній пошті, включаючи вкладені файли, дублюється стільки разів, скільки одержувачів, плюс відправник. А у нас в системі дані зберігаються 1 раз. Відкриття доступу до інформації для споживачів в гостьовому режимі за межами компанії, відбувається також без її дублювання.

Нами підтримується технологія дедуплікації файлів : це означає 1 унікальний файл зберігається 1 раз, навіть якщо він використовується безліч разів в різних об'єктах системи.

Оголосіть війну паперовим документам, попрощайтеся з ними і збережіть природні ресурси.

Для особистого використання системи

Використовуйте систему для особистих потреб. Керуйте особистими задачами та створіть у системі власний сейф з тією інформацією, яка завжди під рукою і потрібна вам надовго, і яку вам буде зручно вибірково надавати зовнішнім споживачам (друзям, колегам, банкам, установам, роботодавцям та іншим контрагентам).

Тариф Free дозволяє користуватися практично повним функціоналом системи безкоштовно. Посилання на всі тарифи Schrift

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.