Skip to main content
Skip table of contents

Переписка (чати)

У системі Шрифт можна в одному чаті спілкуватися з різними людьми, надсилаючи повідомлення як усій робочій групі, так і тільки певним одержувачам. Також можна залишити коментар, який буде доступний лише вам. Наприклад, якщо треба залишити собі примітку чи нагадування.

Переписку можна вести за будь-яким об'єктом системи (документом, завданням, папкою, цінністю) або створити окремий чат для обговорення певної теми.

Ви можете вести спілкування :

в одному чаті — з різними співробітниками. В спільному чаті можна надсилати повідомлення не всій групі, а одному чи кільком співробітникам. І ви завжди розумієте, кому доступні повідомлення.

в різних тематичних чатах. Зазвичай обговорення стосуються певних питань. Шрифт на відміну від месенджерів не допускає чати без теми. Тому що вони з часом перетворюються на інформаційне звалище.

Це вигідно відрізняє Шрифт від більшості месенджерів, де неможливо в одному чаті розділяти доступ до повідомлень, і з плином часу знайти потрібну інформацію стає майже неможливо.

При виборі фільтра Переписка в лівій панелі, центральна стрічка буде показувати список всіх об'єктів системи (документів та ін.), за якими у вас була комунікація з ким-небудь із співробітників або контактів контрагента. Крім теми об'єкта в центральній стрічці буде показано останню подію комунікації. Якщо застосувати фільтр за контактом у лівій панелі, то в центральній стрічці залишаться тільки ті об'єкти, за якими була комунікація з цим контактом і остання подія в переписці з ним.

У табі Події (у правій частині інтерфейсу) зберігається вся історія комунікації. Використовуючи комбінацію фільтрів та інші можливості пошуку можна швидко знайти необхідну інформацію.

Можна відфільтрувати переписку за контактами, тегами, датою та видом об'єкта, за яким велася переписка.

09_11061.png

Створення повідомлення

Повідомлення можна створити в модальній формі, якщо обрано дію Надіслати повідомлення від центральної стрічки об'єктів або подій, або вгорі правої частини.

09_11101.png

Під час написання повідомлення можна використовувати форматування тексту: зміна стилю шрифту, вибір кольору, списки, смайли, файли, зовнішні посилання, додати зображення та інше.

03_9191.png

Додавати зображення зручніше з буфера обміну (Ctrl+V або Command+V), попередньо скопіювавши потрібний фрагмент у буфер обміну (Ctrl+C або Command+C).

Як одержувача можна вказати співробітників, робочу групу або підрозділи та організації. Наприклад, можна вказати робочу групу в "тихому" доступі (без сповіщення), а окремих співробітників - зі сповіщенням. Дзвіночок біля одержувача означає, чи отримає він цю подію у вхідних, чи вона стане йому доступною в "тихому" режимі, тобто не буде його відволікати ("спамити").

Після наведення на елемент обраного одержувача буде показано детальну інформацію про посаду, співробітника, контактну особу контрагента, підрозділ та організацію.

Група одержувачів

При відправленні повідомлення, ви можете створити групи одержувачів або використовувати вже налаштовані іншими співробітниками загальнодоступні групи іншими співробітниками.

1_10251.png

Склад одержувачів у створеній групі використовується також у блоці Розсилка документа для планування розсилки (із шаблонів розсилки) і в розділі Підписи під час створення групового підписання.

Панель швидких повідомлень

Найзручніший спосіб надсилання повідомлення - з панелі швидких повідомлень у табі подій. Під час дії " Цитувати " або " Цитувати вибране " (якщо вибрано частину цитованого тексту) відбувається заповнення списку одержувачів тими, хто брав участь у вихідній події. Список одержувачів можна змінювати. У повідомлення можна додати файли.

09_11212.png

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.