Skip to main content
Skip table of contents

Переписка (чати)

У системі Schrift можна в одному чаті спілкуватися з різними людьми, надсилаючи повідомлення як усій робочій групі, так і тільки певним одержувачам. Також можна залишити примітку, яка буде доступна тільки вам, якщо під час створення повідомлення ніхто з одержувачів не був зазначений.

Переписку можна вести за якимось об'єктом системи (документом, завданням, папкою, цінністю) або створити окремий чат для обговорення певної теми.
При виборі фільтра Переписка в лівій панелі, центральна стрічка показуватиме список усіх об'єктів системи (документів та ін.), за якими у вас була комунікація з ким-небудь із співробітників або контактів контрагента. Крім теми об'єкта в центральній стрічці буде показано останню подію комунікації. Якщо застосувати фільтр за контактом у лівій панелі, то в центральній стрічці залишаться тільки ті об'єкти, за якими була комунікація з цим контактом і остання подія в переписці з ним.

У табі Події (у правій частині інтерфейсу) зберігається вся історія комунікації. Використовуючи комбінацію фільтрів та інші можливості пошуку можна швидко знайти необхідну інформацію.

Можна відфільтрувати переписку за контактами, тегами, доступом, датою та видом об'єкта, за яким велася переписка.

02_9151.png

Створення повідомлення

Повідомлення можна створити в модальній формі, якщо обрано дію Надіслати повідомлення від центральної стрічки об'єктів або подій, або вгорі правої частини.

Під час написання повідомлення можна використовувати форматування тексту: зміна стилю шрифту, вибір кольору, списки, смайли, файли, зовнішні посилання, додати зображення та інше.

03_9191.png

Додавати зображення зручніше з буфера обміну (Ctrl+V або Command+V), попередньо скопіювавши потрібний фрагмент у буфер обміну (Ctrl+C або Command+C).

Як одержувача можна вказати співробітників, робочу групу або підрозділи та організації. Наприклад, можна вказати робочу групу в "тихому" доступі (без сповіщення), а окремих співробітників - зі сповіщенням. Дзвіночок біля одержувача означає, чи отримає він цю подію у вхідних, чи вона стане йому доступною в "тихому" режимі, тобто не буде його відволікати ("спамити").

Після наведення на елемент обраного одержувача буде показано детальну інформацію про посаду, співробітника, контактну особу контрагента, підрозділ та організацію.

Панель швидких повідомлень

Найзручніший спосіб надсилання повідомлення - з панелі швидких повідомлень у табі подій. Під час дії " Цитувати " або " Цитувати вибране " (якщо вибрано частину цитованого тексту) відбувається заповнення списку одержувачів тими, хто брав участь у вихідній події. Список одержувачів можна змінювати. У повідомлення можна додати файли.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.