Skip to main content
Skip table of contents

Шаблони документів

За допомогою шаблонів документів можна прискорити і спростити створення документів та налаштувати бізнес-процеси в компанії. Наприклад, у шаблоні вже прописано тему, опис, паралельно-послідовний маршрут узгодження та підписання документа і розсилка тим, кому документ має бути надісланий за фактом його реєстрації.

Довідник Шаблони документів призначений для зберігання та налаштування шаблонів. Право перегляду і зміни довідника мають співробітники з роллю Власник, Адміністратор і Адміністратор підрозділу, а також співробітники з іншою роллю, яка може давати доступ до цього довідника.

Довідник представлений у вигляді списку з розташованими вгорі фільтрами та полем для пошуку за довідником. Клікнувши на потрібний шаблон, праворуч буде показано детальну інформацію.

У системі вже є певна кількість попередньо налаштованих шаблонів. У шаблоні документа налаштовуються реквізити: тип, тема, опис, маршрут погодження і підписання та його розсилка.

06_13321.png

Довідник дає можливість редагувати вже існуючі шаблони або видаляти їх, а також створювати необмежену кількість користувацьких шаблонів будь-якої конструкції.

Також ви можете додати одразу в шаблон документа файли, що підписуються. Наприклад, типові договори, документи у сфері трудових відносин, анкети та інше.

06_13341.png

Якщо за шаблоном уже створено документи, зміна типу та напряму недоступна.

Створення шаблону

Створити новий шаблон можна за кнопкою +Шаблон

06_13351.png

або скопіювавши вже існуючий шаблон.

06_13381.png

Створивши копію шаблону надалі можна змінити його реквізити та налаштування.

Доступ до шаблону

Щойно створений шаблон недоступний для вибору співробітникам одразу. Це зроблено для того, щоб шаблон документа міг бути використаний тільки після того, як його налаштування буде повністю завершено. Щоб користувачі могли використовувати новий шаблон, доступ до нього потрібно ввімкнути.

Після створення нового шаблону документа або його копіювання переконайтеся, що всі реквізити правильні та надайте шаблон для вибору співробітникам.

06_13411.png

Видалення шаблону документа

Видалити непотрібний шаблон можна в довіднику Шаблони документів за кнопкою Видалити.

06_13421.png

Видалення шаблону доступне тільки, якщо за ним ще не були створені документи.

Деактивація шаблону

Якщо шаблон документа став уже неактуальним, але оскільки за ним уже є створені документи, видалення такого шаблону недоступне, такий шаблон документа можна деактивувати.

Деактивований шаблон не можна буде вибрати під час створення нового документа. За необхідності його можна буде знову активувати.

Неактивні шаблони будуть приховані із загального списку, але їх можна побачити, увімкнувши фільтр Неактивні.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.