Skip to main content
Skip table of contents

Пошук даних

Система призначена для роботи великої кількості співробітників з інформацією компанії. Дані компанії можуть накопичуватися роками по мірі роботи, тому в системі розвинені різноманітні інструменти пошуку інформації.

Використання фільтрів

Залежно від розділу, в якому перебуває користувач, на лівій панелі відображатимуться різні фільтри, які відповідають особливостям інформації, представленої в цьому розділі.

Якщо необхідно вибрати інформацію, що відповідає одночасно двом або більше критеріям, то, не знімаючи попередній фільтр, встановіть додаткові критерії.

  • У кожному фільтрі можна ввімкнути по будь-якому 1 критерію.

  • Вказати за який період вас цікавить інформація.

  • Увімкнути фільтр Обрані.

  • Задачі можна відфільтрувати також і за високим пріоритетом.

  • Під час пошуку потрібної події, файлу або об'єкта можна вказати, до якого типу об'єкта вони належать (задача, документ, чат, папка, цінність).

Фільтр основних та другорядних подій

Події можуть бути основними та другорядними. Другорядні події - це зазвичай події, що супроводжують дії, які не мають істотного значення (наприклад, додано або видалено зв'язок об'єкта, змінено рівень доступу та ін.), які були створені без сповіщення одержувачів. Таких подій багато і для того щоб не перевантажувати стрічку подій такою інформацією, система за замовчуванням їх не відображає.

Фільтр за замовчуванням показує тільки основні події. Для відображення всіх подій, включно з другорядними, потрібно натиснути на іконку "Показати другорядні".

Фільтр "Пакет"

Цей фільтр відображається, якщо в об'єкта є зв'язки, та використовується для того, щоб побачити події, файли, задачі і дані доступу тільки для обраних об'єктів зі складу пов'язаних об'єктів, які входять до пакету.

Використання тегів

Про використання тегів, як способу структурованого зберігання інформації читайте в статті Теги

Повнотекстовий пошук

Повнотекстовий пошук дає змогу знаходити інформацію з огляду на всі дані вмісту об'єкта та працює по всіх елементах даних: назви посад, прізвища співробітників, слова в подіях, номери та дати, а також багато інших даних.

Якщо ви не пам'ятаєте номер або назви об'єкта, його автора, учасників робочої групи, то точно знаєте, які фрази або слова в ньому використовували, введіть їх у рядок пошуку, і система відобразить ті об'єкти, в яких вони зустрічаються.

Щоб швидко знайти інформацію, яка вас цікавить, у певному розділі, скористайтеся швидким пошуком за розділом. Майже в кожному інтерфейсі системи є поля для швидкого пошуку.

Кожен новий критерій пошуку потрібно вводити в поле через пробіл. Пошук покаже результати, які містять комбінацію всіх умов у полі пошуку. Таким чином додавання критеріїв звужуватиме результат пошуку.

Система покаже результати за входженням критеріїв пошуку в слова, незалежно від того, чи ці літери розміщені на початку слова, в середині або в кінці.

Повнотекстовий пошук за вмістом файлів доступний на тарифі Premium

Глобальний пошук

Глобальний пошук надає користувачам можливість виконувати пошук за всіма даними компанії, доступними користувачеві. У той час як повнотекстовий пошук у певному розділі працює тільки за даними цього розділу.

Голосове введення

У системі доступне голосове введення критеріїв пошуку. Користувачу потрібно надиктувати критерії пошуку і система автоматично їх застосує та знайде потрібні дані.

Активувати голосове введення можна натиснувши на іконку мікрофона в полі пошуку.

 

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.