Skip to main content
Skip table of contents

Гостьові посилання

У системі реалізована функція формування прямого посилання на гостьовий доступ для контрагентів, які ще не використовують систему Schrift, а також створення публічного посилання для розміщення на сайті.

Гостьові посилання для контрагентів

Відправивши повідомлення або документ контрагенту, ви можете скопіювати посилання в інтерфейсі системи та надіслати йому в будь-який месенджер. Посилання можна сформувати, коли вже документ або повідомлення надіслано контрагенту. Тобто, коли контрагенту вже відкрито доступ до цієї інформації і в системі створено відповідну подію.

Якщо емейл контакту вам невідомий, то щоб дати йому доступ до документа, потрібно скопіювати гостьове посилання і надіслати його зручним способом, наприклад у будь-який месенджер.
Ви можете скопіювати і переслати таке посилання і в тому випадку, коли емейл контакту є в системі, тобто йому було надіслано лист-сповіщення з посиланням, але він не може знайти цей лист у себе в пошті.

Гостьове посилання на контактну особу з email

Сформувавши посилання на гостьовий доступ для контрагента, який доданий до системи з email, ви можете його надіслати контрагенту через будь-який месенджер.

Перший перехід за таким посиланням вважатиметься верифікованим і контрагент отримає доступ на читання та запис у документі.

При наступних переходах за цим посиланням з іншого пристрою або браузера для доступу до документа потрібно буде пройти верифікацію через email. Доступу до документа не буде, поки не буде виконано верифікацію.

Гостьове посилання контрагентам без email

Якщо контактну особу контрагента додано без email, ви можете надіслати їй документ, обравши її в одержувачах, а після цього скопіювати посилання і надіслати їй через будь-який месенджер.

Перейшовши за цим посиланням контрагент потрапить у гостьовий режим. Усі переходи за таким посиланням матимуть доступ тільки на читання документа, і для того, щоб продовжити комунікацію в гостьовому режимі й отримати доступ до запису в документі, потрібно пройти процес верифікації (перевірку доступу до email через цифровий код) і далі уточнити ім'я та прізвище контактної особи й назву контрагента. Після чого буде відкрито доступ на запис у документі.

Доступ на читання документа буде у всіх, у кого є посилання.

Для наступних переходів за цим посиланням у гостьовий режим з іншого пристрою або браузера для гостя буде затребувана перевірка доступу до email через цифровий код. Доступу до документа не буде, доки не буде виконано верифікацію, наступні переходи за посиланням із цього пристрою вважатимуться верифікованими.

Гостьове посилання “Без зазначення даних контакту”

Якщо в контрагента в списку контактів буде обрано “Без зазначення даних контакту”, а суб'єктом події залишатиметься сам контрагент, то під час переходу за таким посиланням гостю буде доступне тільки читання документа.

Скопіювати посилання можна після створення події.

Доступ на читання документа буде у всіх, у кого є посилання.

Для продовження комунікації в гостьовому режимі гостю необхідно пройти ідентифікацію (уточнити інформацію про себе) і пройти верифікацію через email і код, або створити акаунт у системі.

У процесі ідентифікації за даними, введеними гостем, відбудеться заміна контрагента на вже ідентифіковану контактну особу з email. Усі наступні переходи за цим посиланням відбуваються за сценарієм для посилання контактній особі з email, описаним вище.

Посилання із загальним доступом

У системі є можливість створення гостьового посилання із загальним доступом для його розміщення на публічних ресурсах, зокрема на сайті вашої компанії, або передавання групі ваших контактів через месенджери та ін.

Можливість використання “Спільного доступа” надається на платних тарифах.

Для створення такого посилання в одержувачах потрібно обрати “Загальний доступ”, а після створення події можна буде скопіювати посилання.

Доступ на читання документа буде у всіх, у кого є посилання.

Щоб продовжити комунікацію, гостю потрібно буде пройти процес ідентифікації (див. вище), після чого для нього буде створено новий документ та відкриється нове гостьове посилання, як для контактної особи контрагента. При цьому посилання із загальним доступом залишиться активним для всіх, у кого є це посилання, якщо не буде вручну закрито до нього доступ.

Закриття доступу

Доступ до документа за гостьовим посиланням у будь-який час можна закрити, деактивувавши посилання. Відкрити доступ знову за деактивованим посиланням можна, скопіювавши його та надіславши контрагенту.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.