Skip to main content
Skip table of contents

Підписання документа

Додавання та видалення погоджень і підписів виконується в розділі Підписи. Там же виконуються дії Направити, Відкликати та інші.

06_12571.png

Зібрати погодження та підписи по документу можна як у ручному режимі, так і в автоматичному режимі.

Автоматичний збір підписів за документом дає змогу організувати паралельно-послідовний маршрут підписання, коли один етап може включати від однієї до безлічі посад (паралельний збір підписів усередині етапу), а кожний наступний етап розпочинається автоматично після завершення попереднього (послідовність етапів).

06_12641.png

Документ може бути підписаний електронним підписом системи Schrift або електронним підписом, що заснований на кваліфікованому сертифікаті (КЕП/УЕП).

23 1309151.png

Якщо вам не підходить факсимільний підпис, а потрібне підписання тільки КЕП, то при налаштуванні маршруту писання під час створення документа або пізніше, під час роботи над документом, потрібно вибрати варіант «Тільки КЕП»

06_13711.png

Детально про підписання документів КЕП/УЕП читайте у статті.

Дійсність кваліфікованого електронного підпису можна в будь-який момент перевірити засобами системи або вивантаживши його на локальний пристрій користувача - на будь-якому сторонньому сервісі перевірки.

Також у системі є можливість використання електронних печаток. Для цього в розділі підписи та погодження потрібно обрати тип підпису Печатка та вказати співробітника, який має її накласти.

06_12651.png

Додатковий підпис за документом може запросити будь-який співробітник, який має доступ до документа і не є відповідальним по документу.

06_126612.png

Такий підпис відображатиметься як додатковий.

06_12691.png

Якщо за документом уже отримано один або більше підписів, і відповідальний вносить зміни до тих реквізитів, які входять до контенту, що підписується (тема, опис та файли, що підписуються), то вже зібрані підписи стануть недійсними, тож їх потрібно буде отримати знову. Система попередить про це до того, як зміни в документі будуть збережені.

Після отримання Підписів своєї компанії та контрагентів, зміна документа буде доступна з дозволу контрагентів, які підписали документ. Після внесення змін, уже отримані підписи стануть недійсними, і їх потрібно буде отримати знову.

Штампи підписів та печаток

Якщо документ підписано таким типом підпису як "Підпис", то при перегляді на файлах, що підписуються, відображатиметься штамп підпису, що містить основну інформацію про підпис. Штамп відображатиметься незалежно від того, чи буде документ підписано КЕП/УЕП або цифровим підписом системи Schrift.

556Z102.png

За необхідності розташування штампа на файлі документа можна змінити, просто перемістивши його в будь-яке зручне місце.

556Z1.png

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.