Skip to main content
Skip table of contents

Підписання документа

Додавання та видалення погоджень і підписів виконується в розділі Підписи. Там же виконуються дії Направити, Відкликати та інші.

Зібрати погодження та підписи по документу можна як у ручному режимі, так і в автоматичному режимі.

Автоматичний збір підписів за документом дає змогу організувати паралельно-послідовний маршрут підписання, коли один етап може включати від однієї до безлічі посад (паралельний збір підписів усередині етапу), а кожний наступний етап розпочинається автоматично після завершення попереднього (послідовність етапів).

Документ може бути підписаний електронним підписом системи Schrift або кваліфікованим електронним підписом (КЕП).

Детально про підписання документів КЕП читайте у статті.

Дійсність кваліфікованого електронного підпису можна в будь-який момент перевірити засобами системи або вивантаживши його на локальний пристрій користувача - на будь-якому сторонньому сервісі перевірки.

Додатковий підпис за документом може запросити будь-який співробітник, який має доступ до документа і не є відповідальним по документу.

Такий підпис відображатиметься як додатковий.

Якщо за документом уже отримано один або більше підписів, і відповідальний вносить зміни до тих реквізитів, які входять до контенту, що підписується (тема, опис та файли, що підписуються), то вже зібрані підписи стануть недійсними, тож їх потрібно буде отримати знову. Система попередить про це до того, як зміни в документі будуть збережені.

Штамп підпису

Якщо документ підписано таким типом підпису як "Підпис", то при перегляді на файлах, що підписуються, відображатиметься штамп підпису, що містить основну інформацію про підпис. Штамп відображатиметься незалежно від того, чи буде документ підписано КЕП або цифровим підписом системи Schrift.

За необхідності розташування штампа на файлі документа можна змінити, просто перемістивши його в будь-яке зручне місце.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.