Skip to main content
Skip table of contents

Контрагенти

Зовнішні комунікації компанії - це її комунікації з контрагентами. Від імені контрагентів діють їхні контактні особи, так само як певні посади (співробітники) виконують дії від імені "своєї" компанії.

Довідник Контрагенти призначений для управління інформацією про контрагентів та їхніх контактних осіб.

Право перегляду та зміни довідника мають співробітники з ролями Власник, Адміністратор, Адміністратор підрозділу та Комунікації з контрагентами, а також з будь-якою іншою роллю, що створена в системі та передбачає доступ до цього довідника.

У довіднику показано кількість об'єктів системи, які є предметом комунікацій з контрагентом, а також у який спосіб відбувається ця комунікація з боку контрагента: із сервісом Intercompany в системі Schrift (у гостьовому або у звичайному режимі) або поза системою Schrift. У списку контактних осіб показано дату останньої комунікації.

Додавання та зміна контрагента, його контакту (співробітника контрагента)

Для старту комунікації із зовнішнім контрагентом достатньо вказати в полі Одержувачі його email та надіслати йому повідомлення - створення відбудеться в 1 клік.

У разі створення контрагента в 1 клік, email стане назвою контрагента та ім'ям контакту (співробітника контрагента).

Бажано надалі привести найменування контрагента та його співробітників у відповідність до фактичних. Змінити контрагента та його контакти можна у вікні з інформацією про нього.

Якщо співробітник контрагента буде підписувати документ, то в процесі підписання внесе відомості про себе, які оновлять відповідні відомості у вашому довіднику.

Створити або змінити контрагента також можна в довіднику Контрагенти.

Співробітники з правом зовнішніх комунікацій також можуть у налаштуваннях профілю співробітника додати або змінити співробітника контрагента.

Контрагентів та їхніх співробітників можна редагувати, видаляти і деактивувати. Видалити контрагента можна, якщо з ним не було комунікації.

У разі якщо необхідно припинити комунікацію з контрагентом або окремими його співробітниками, їх можна деактивувати. Детальніше про управління зовнішніми комунікаціями дивіться в цій статті.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.