Skip to main content
Skip table of contents

Блокування та деактивація контрагента

Якщо з якихось причин одній із посад вашої організації необхідно припинити комунікацію з контрагентом або окремими його контактами( співробітниками), то в профілі співробітника або у вікні з інформацією про контакти цього контрагента в основному інтерфейсі можна блокувати або розблокувати контрагента або його контакти.

05_9321.png

Блокування стане взаємним: як з боку посади, яка виконала блокування, так і з боку заблокованого контакту (співробітника) контрагента. Раніше надіслана інформація стане недоступною, якщо контакт контрагента працював у гостьовому режимі.

У результаті цієї дії буде припинено можливість зовнішніх комунікацій з контрагентом або його контактом для цієї посади (інші посади вашої компанії зможуть продовжувати комунікацію з таким контактом). У вікні інформації про контрагента та його контакт буде показано коли і з чийого боку було заблоковано комунікацію.

У довіднику Контрагенти і в табі Зовнішні комунікації довідника Організаційна структура можна деактивувати контрагента або його окремі контакти. Унаслідок цієї дії буде припинено можливість зовнішніх комунікацій із контрагентом або його окремим контактом для всіх посад вашої компанії, а також з боку контрагента.

05_9371.png

У вікні інформації про контрагента та його контакти буде показано коли і з чийого боку було припинено комунікацію.

05_11131.png

.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.