Skip to main content
Skip table of contents

Тарифні плани

У системі Schrift використовується так звана система Freemium, комбінація безкоштовного і платних тарифів. Це дає можливість запропонувати надзвичайно широкі можливості роботи.

Для платних тарифів сума оплати розраховується на основі обраного тарифного плану, виходячи з кількості співробітників, авторизованих у системі, які мали призначення протягом попереднього платіжного періоду.

Тариф Free

Цей безкоштовний тариф надає 5ГБ сховища, роботу до 5 користувачів, до 500 подій на місяць, практично повний функціонал системи для повноцінної роботи компанії з документами, а також базову підтримку. Таким чином, враховуючи що щомісяця ліміт подій обнуляється, це дає можливість невеликим компаніям користуватися системою Schrift безкоштовно необмежений час.

Незалежно від того, використовує ваш контрагент систему Schrift (комунікація в Schrift Inercompany) чи ні (гостьовий інтерфейс), кількість ваших контрагентів (контактів) на безоплатному тарифі не обмежена.

Платні тарифи: Pro та Premium

У тарифах Pro та Premium, крім основних можливостей системи, доступне підключення необмеженої кількості співробітників, необмежену кількість подій та 100 ГБт / 300 ГБт сховища (відповідно). Доступність функцій системи у відповідному тарифі описана на сайті.

Якщо обсяг сховища перевищить 100ГБ, система буде його динамічно розширювати, в місячний рахунок буде додана доплата за кожні додаткові 50 ГБ сховища.

Тариф Enterprise

У тарифному плані Enterprise доступні всі можливості тарифу Premium, можливість встановлення системи на сервері клієнта. Вартість тарифу Enterprise узгоджується з клієнтом індивідуально.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.