Skip to main content
Skip table of contents

Тарифні плани

У системі Schrift використовується так звана система Freemium, комбінація безкоштовного і платних тарифів. Це дає можливість запропонувати надзвичайно широкі можливості роботи.

Для платних тарифів сума оплати розраховується на основі обраного тарифного плану, виходячи з кількості співробітників, авторизованих у системі, які мали призначення протягом попереднього платіжного періоду.

Тариф Free

Цей безкоштовний тариф надає 5ГБ сховища, роботу до 5 користувачів, до 500 подій на місяць, практично повний функціонал системи для повноцінної роботи компанії з документами, а також базову підтримку. Таким чином, враховуючи що щомісяця ліміт подій обнуляється, це дає можливість невеликим компаніям користуватися системою Schrift безкоштовно необмежений час.

Платні тарифи: Pro та Premium

У тарифах Pro та Premium, крім основних можливостей системи, доступне підключення необмеженої кількості співробітників, необмежену кількість подій та 100 ГБт / 300 ГБт сховища (відповідно). Доступність функцій системи у відповідному тарифі описана на сайті.

Якщо обсяг сховища перевищить 100ГБ, система буде його динамічно розширювати, в місячний рахунок буде додана доплата за кожні додаткові 50 ГБ сховища.

Тариф Enterprise

У тарифному плані Enterprise доступні всі можливості тарифу Premium, можливість встановлення системи на сервері клієнта. Вартість тарифу Enterprise узгоджується з клієнтом індивідуально.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.