Skip to main content
Skip table of contents

Що нового?

Ми постійно працюємо над удосконаленням системи Schrift, щоб ви отримали ще більше можливостей для продуктивної роботи вашої компанії. Система весь час розвивається та доповнюється новими функціями. Ми будемо тримати вас у курсі наших оновлень.

І так, що нового?

Можливість копіювання посилання на файл

Додали можливість копіювання прямого посилання на файл. Посилання можна пересилати комусь із колег (файл відкриється лише тоді, якщо вони мають доступ до нього) або залишити собі в нагадуваннях по задачі, в описі об'єкта, в повідомленні.

Скопіювати посилання можна через меню на панелі швидких дій, яка відкривається при наведенні курсора на рядок або мініатюру файлу. Файл за цим посиланням буде відкриватися в режимі перегляду.

06_11921.png

Функція повернення до зміни документа

Додано функцію повернення до зміни документа за наявності підписів своєї компанії та контрагента.

Для можливості зміни документа після отримання Підписів своєї компанії та контрагентів, потрібно отримати згоду всіх контрагентів, які підписали документ.

08_102721.png

Ідентифікація за КЕП для доступу в компанію

З'явилася можливість ідентифікації за КЕП для доступу в компанію. Для цього в табі Безпека в Акаунті компанії розділу Налаштування, потрібно увімкнути ідентифікацію за КЕП/УЕП. У цьому випадку доступ до компанії буде можливий тільки за допомогою КЕП/УЕП.

08_1032.png

Електронні печатки

Додали можливість підписувати документ електронною (кваліфікованою або удосконаленою) печаткою. У розділі підпису та погодження потрібно вибрати Печатка та обрати співробітника, який має її накласти.

05_8781.png

Візуалізація електронної печатки

Також зробили візуалізацію електронної печатки у вигляді круглого штампа, який за потреби можна перемістити в будь-яке зручне місце файлу. Можна вибрати які саме штампи показувати на файлі: підписи, печатки, QR код (за наявності) і ще на яких сторінках файлу відображатимуться обрані штампи.

556Z1.png

Резолюції

Тепер під час реєстрації документа розсилка До розгляду передбачає створення резолюції. Після накладення резолюції для зазначеного співробітника буде створено дочірнє завдання виконання з терміном виконання або без терміну та з такою ж темою, як і у документа.

t_8751.png

Покращено швидкість завантаження застосунку

За допомогою впровадження прогресивних методів опрацювання даних значно покращено швидкість завантаження застосунку.

Приємної роботи в системі Schrift!

Кнопка Налаштування доступу для гнучкого керування

Ми додали кнопку Налаштування доступу і тепер стало ще зручніше налаштувати доступ для учасників робочої групи або контрагентів. Гнучке керування доступом дасть змогу визначити, хто може вносити зміни, а хто тільки переглядати інформацію.

02_2451.png

А так само від кнопки Налаштування Доступу можна встановлювати рівні доступу в об'єктів, відкривати до них доступ та керувати гостьовими посиланнями для контрагентів.

Функція Закрити собі доступ

Тепер ви зможете закрити собі доступ до будь-яких об'єктів, які ви не бажаєте бачити у себе в доступі.

Наприклад, якщо ви не є відповідальним за документом (над яким ще триває робота) або документ уже зареєстрований, задача в статусі Виконана або задача, за якою ви не є відповідальним/постановником та ін., то вам буде доступна функція Закрити собі доступ до такого об'єкта.

02_2701.png

Сповіщення про наявність гостьових посилань

Додано повідомлення в інтерфейсі компанії про наявність гостьових посилань. Тепер можна імпортувати дані, доступні вам у гостьовому режимі, в одну зі своїх компаній не тільки з гостьового режиму, а й зі звичайного інтерфейсу компанії.

Мобільний додаток «SCHRIFT»

Мобільний додаток «SCHRIFT» дозволить бути завжди в курсі подій компанії, переглянути вхідну інформацію та відповісти на неї, а також підписати документи зі смартфона. Додаток працює на мобільних пристроях з операційними системами IOS та Android.

02_km05.png

Підписання хмарним ключем “Дія.Підпис”

У системі з'явилася можливість підписання документів хмарним ключем “Дія”. Згенерувати такий кваліфікований електронний підпис (КЕП) можна абсолютно безкоштовно в мобільному додатку “Дія” (Google Play та Apple Store) будь-якому користувачу, яких уже близько 19 мільйонів! Ось стаття про те, як зареєструватися в “Дії” дистанційно за допомогою закордонного паспорта.

QR код

На файлах, що підписуються, після реєстрації документа відображатиметься QR-код, який містить посилання на документ у системі та інформацію про організацію, дату та номер документа, а також кількість файлів у документі, якщо їх два або більше.

Штамп із QR-кодом з'являється автоматично після реєстрації документа, і його можна також, як і штампи підписів, перемістити в більш підходяще місце.

Штамп підпису

Після підписання документа на файлах, що підписуються, тепер буде графічне відображення цифрового підпису - штамп підпису, який містить основну інформацію про підпис. Штамп підпису можна перемістити в будь-яке місце на файлі документа.

Гостьові посилання

Для комунікації з вашими партнерами в гостьовому режимі, тепер можна сформувати та надіслати їм пряме гостьове посилання, навіть якщо ви ще не знаєте email вашого партнера або просто не хочете заповнювати дані вашого контакту. Також додано можливість створення гостьового посилання з загальним доступом для його розміщення на публічних ресурсах, зокрема на сайті вашої компанії, або передачі групі ваших контактів через месенджери та ін.

Гід з використання Schrift, тестова компанія і чат з техпідтримкою

Це оновлення орієнтоване на нових користувачів. Щоб їм було легше освоїтися в системі, ми додали Гід з використання, прямий чат для комунікації з техпідтримкою і можливість створити тестову компанію вже наповнену даними. А також у кожній новій компанії вже буде створено перше завдання, яке підкаже які дії ви можете виконати, щоб швидше познайомитися з системою.

Створення нового текстового файлу

У системі з'явилася можливість створення текстового файлу формату html. Тепер користувачі можуть не тільки завантажувати файли зі свого комп'ютера, а й створювати нові текстові файли засобами системи.

Підписання ключем КЕП з апаратного носія (токена)

Під час підписання документів користувачі системи Schrift відтепер можуть використовувати не лише файлові та хмарні ключі КЕП, а й ключі з апаратного носія (Токена).

Підписання хмарним ключем КЕП

Ми додали можливість підписання документів хмарним ключем Приват банку та Вчасно (як для фізичних, так і для організацій).

Масштабування інтерфейсу

У всіх користувачів різна роздільна здатність екрана, і щоб кожному користувачу було комфортно працювати в нашій системі ми додали можливість індивідуального налаштування масштабу інтерфейсу.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.