Skip to main content
Skip table of contents

Робоча група

Робоча група об'єкта системи формується автоматично в момент створення об'єкта. Вона складається зі співробітників компанії, які мають доступ до об'єкта та збільшується за рахунок додавання співробітників, яким він стає доступний. Детальніше читайте в статті Доступ до даних.

Інформаційна панель підказує, що нові учасники будуть додані в робочу групу об'єкта.

05_11521.png

Таким чином термін "доступно робочій групі" стосовно події відображає не просто склад співробітників, який змінюється з часом, але також це і властивість події, оскільки вона забезпечує доступ до цієї події всім співробітникам, які щойно приєдналися до робочої групи.

Якщо для робочої групи, як одержувача події, буде ввімкнено "дзвіночок", це означає, що поточний склад учасників робочої групи отримає цю подію зі сповіщенням, а нові учасники робочої групи (які приєдналися вже після створення цієї події) отримають до неї доступ без сповіщення.

05_9891.png

До подій, доступних за логікою системи робочій групі, відносяться події створення та зміни об'єкта, направлення на підпис та узгодження, реєстрації документа, закриття задачі та перенесення терміну її виконання і тому подібні.

Співробітники контрагентів, отримавши доступ до об'єкта, не включаються до робочої групи і на них не поширюється логіка надання доступу, викладена в цій статті.

Склад робочої групи та кількість учасників можна побачити у вікні зі списком (для зручності завжди показується ID об'єкта, до якого належить ця робоча група):

  • за наведенням на іконку Доступ

    05_0981.png
  • від вікна елемента, коли робочу групу вже обрано, як одержувача

    06_9941.png

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.