Skip to main content
Skip table of contents

Двофакторна автентифікація (2FA)

Двофакторна автентифікація є найнадійнішим методом захисту акаунта користувача. Для встановлення знадобиться мобільний телефон або планшет, на який потрібно поставити додаток для генерації кодів (Google Authenticator, Microsoft Authenticator, Twilio Authy або LastPass Authenticator).

Як підключити двофакторну автентифікацію

У розділі Авторизація акаунту користувача потрібно увімкнути 2FA.

При активації 2FA система Schrift надає QR код, який є секретним ключем для генерації кодів мобільним додатком. З мобільного додатку зазначеного вище, потрібно створити акаунт на основі QR коду. Додаток автономно генеруватиме кожні 30 секунд новий код підтвердження для входу.

Підтвердження про успішну синхронізацію у відповідь на введений вами код означає, що ваш додаток на мобільному пристрої налаштований правильно та готовий до роботи.

Ми рекомендуємо зберегти секретний ключ для генерації кодів у вигляді QR коду або буквено-цифрової послідовності. Тоді за необхідності, ви зможете налаштувати генерацію кодів на новому пристрої, у разі втрати мобільного телефону або якщо під час оновлення телефону на нову модель, забудете про те, що на старому телефоні залишився налаштований додаток генерації кодів.

Використання 2FA

Після увімкнення 2FA будь-який вхід ваш вхід у систему Schrift на новому пристрої вимагатиме крім логіна та пароля, також код 2FA з мобільного додатку. Ви можете додати новий пристрій до списку дозволених, на яких не потрібно вводити 2FA код після кожної нової авторизації (введення логіна і пароля). Списком дозволених пристроїв можна керувати, видаляючи з нього ті, що вже неактуальні.

Вимкнення 2FA

Увійдіть в акаунт користувача системи Schrift та виконайте відключення. Буде потрібно ввести код підтвердження 2FA.

Відновлення доступу до акаунту в разі втрати доступу до мобільного додатка

Якщо у вас немає доступу до мобільного додатку, який було налаштовано для генерації кодів, а також не було збережено секретний ключ для генерації кодів (QR код або літерно-цифрову послідовність), то для відновлення доступу до вашого облікового запису в системі Schrift, зверніться до нашої технічної підтримки.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.