Skip to main content
Skip table of contents

Вхідна інформація

Комунікації - це одна з найважливіших функцій системи. Види подій та пояснення їхнього значення викладено в статті Події.

Розділ Події є "вхідними воротами" для вхідної інформації.

Активні події

Вхідна подія, надіслана зі сповіщенням, тобто така, що потребує прочитання, потрапляє у фільтр Активні в очікуванні її прочитання. Лічильник нових подій відображається біля найменування розділу Події помаранчевим кольором. Крім цього, біля кожного рядка контактів показано скільки нових подій від цього контакту до вас надійшло.

Якщо ви перебуваєте в будь-якому розділі, крім розділу Події, і в цей момент надійшла нова подія, то система повідомить вас спливаючим вікном у правому верхньому куті.

Система сигналізуватиме про те, що у вас є нові події, навіть якщо вкладка в браузері неактивна. Нові події, що надійшли, будуть позначені червоною крапкою на найменуванні вкладки.

Прочитання всіх нових подій відбудеться автоматично, коли ви натиснете на один із рядків у центральній стрічці фільтра Активні. Прочитані події залишаться в активних у хронологічному порядку їх надходження.

Залишайте в Активних події, які справді потребують уваги - для вивчення, відповіді або щоб пізніше створити завдання, викликане інформацією, що надійшла. Прибрані з Активних події, залишаться доступні у фільтрах Переписка та Всі події.

Якщо в активних буде занадто багато подій, то пошук потрібних стане проблемою. Крім цього, можна пропустити повз увагу вхідні події, які за хронологією надходження опиняться внизу списку.

Тому ми рекомендуємо приділяти увагу перегляду всієї стрічки Активних подій та залишати мінімальну кількість подій в активних, прибираючи відпрацьовані події, коли інформація зрозуміла і дії не потрібні, або вже надано відповідь, або створено завдання для подальшої роботи за темою і т. д.

Подію, яку було раніше прибрано з активних, або навіть вихідну подію, яку було надіслано зі сповіщенням, можна будь-якої миті включити в активні, виконавши цю дію з центральної стрічки подій або з таба Події правої частини.

Важливі події

Якщо у вас накопичилося багато подій у фільтрі Активні, ви можете їх прибрати всі відразу з активних, щоб вони вам не заважали. Перед цим можна відзначити прапорцем Важливе ті події, які ви хочете залишити в активних.

Тоді в рамках однієї дії за кнопкою Прибрати все, крім важливих, такі події залишаться в активних.

Обрані події

Використання фільтра Обрані дає змогу організувати ефективну роботу з вхідною інформацією. Подію можна відзначити, як Обрану. Відображення таких подій, доступне в один клік за фільтром Обрані.

Відстеження подій за об'єктом

Події можуть ставати доступними в "тихому" режимі, якщо відправник вказав одержувача без сповіщення. Це може бути зручно, коли відправник не хоче "спамити" одержувачів інформацією, яка, на його думку, не надто важлива для них, але водночас має стати їм доступною. Для ввімкнення або вимкнення сповіщення про подію, потрібно клікнути на дзвіночок біля одержувача.

Щоб бути в курсі всіх подій навколо об'єкта, які вам надходять у "тихому" режимі (без сповіщення), потрібно увімкнути відстеження подій (іконка "дзвіночок" вгорі правої частини). Тоді події щодо цього об'єкта будуть завжди надходити зі сповіщенням, незалежно від того, який вибір зробить відправник. Там же, де вмикається відстеження подій, ви можете побачити всіх, хто вже його ввімкнув.

Сповіщення про нові події на пошту

Якщо ви не часто заходите в систему та не бажаєте пропустити нові події, перевірте налаштування сповіщень на пошту в профілі співробітника. Це налаштування індивідуальне для кожної компанії.

Фільтр Переписка

Уся історія комунікації залишається у фільтрі Переписка, де можна знайти все, що необхідно, використовуючи широкі можливості фільтрів та пошуку.

Фільтр Переписка показує в центральній стрічці список об'єктів разом з останньою подією за вашою участю і хронологічно відсортований за ним.

Якщо ввімкнено фільтр за контактом, то за об'єктом буде показана остання подія комунікації з цим контактом та перебудована хронологія відповідно до дат таких комунікацій. Достатньо клікнути на аватар контакту і відобразяться тільки ті об'єкти, за якими у вас є з ним переписка.

Усі події

Фільтр Усі події дозволяє знайти будь-яку доступну співробітнику інформацію з максимальними можливостями пошуку.

Деталі події

Детальна інформація про подію, яка не відображається в центральній стрічці розділу Події та в табі Події правої частини, зокрема дані про прочитання події та інше, можна побачити у вікні Деталі події.

 

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.