Skip to main content
Skip table of contents

Ідентифікація за КЕП

Кваліфікований електронний підпис (КЕП) можна використовувати не тільки для підписання документів, а й як 2-й фактор для ідентифікації користувача для доступу до даних компанії.

Щоб дозволити доступ до компанії за допомогою КЕП, у налаштуваннях Акаунта компанії в розділі Безпека потрібно увімкнути ідентифікацію за КЕП.

09_10331.png

Система надає можливість ідентифікації як за допомогою файлових ключів, так і за допомогою хмарних та апаратних ключів.

08_1032.png

Користувачу (співробітнику компанії) буде надано доступ до компанії тільки в тому разі, якщо його РНОКПП із сертифіката ключа КЕП збігатиметься з його кодом, що зазначений у його даних у довіднику Співробітники розділу Налаштування компанії.

Якщо значення поля РНОКПП у даних співробітника в довіднику Співробітники не заповнене, то під час першої ідентифікації воно буде автоматично заповнене інформацією із сертифіката КЕП співробітника.

08t_10341.png

Після увімкнення ідентифікації за КЕП, користувачі втратять доступ до компанії поки не пройдуть ідентифікацію за КЕП.

Ідентифікація знадобиться для кожного пристрою (браузера), на якому співробітник входить у компанію. Ідентифікація діє 3 дні, після чого користувача буде запрошено пройти ідентифікацію знову. Після виходу (логаута) на пристрої, де раніше було виконано ідентифікацію за КЕП, її буде запитано знову під час наступного входу.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.