Skip to main content
Skip table of contents

Зовнішні комунікації

Для можливості зовнішніх комунікацій у довіднику Організаційна структура для відповідної Організації має бути активована функція зовнішньої комунікації, а також надано роль Зовнішні комунікації для посад Організації, які матимуть право зовнішньої комунікації.

08_2541.png

За замовчуванням у новоствореній компанії функція зовнішніх комунікацій активована, і для посади засновника компанії ввімкнено роль Зовнішні комунікації.

Про додавання та зміну контрагентів та їхніх контактних осіб читайте у статті Контрагенти.

Суб'єктами зовнішніх комунікацій є з вашого боку - посади вашої компанії, з боку вашого контрагента - посади компанії-контрагента, які відображаються в інтерфейсі як контакти контрагента. Для ваших контрагентів контактами з вашого боку будуть посади вашої компанії, яким надано роль Зовнішні комунікації.

Коли посади вашої компанії стають доступними контрагенту?

Посада вашої компанії стає доступною контрагенту, якщо вона брала участь у безпосередній комунікації з будь-яким із його контактів:

  • Була ініціатором першої комунікації, тобто відправила гостьове посилання, а гість мігрував із гостьового режиму у свою компанію.

  • Була включена іншою посадою своєї компанії в загальну подію (зі сповіщенням або без) разом із контактом контрагента, у момент його створення або надалі.

Відкриття доступу робочій групі до події не зробить посаду - учасника робочої групи, доступною контрагенту.

Співробітник може перевірити кому з контрагентів доступна його посада для комунікації. Це можна зробити в розділі Налаштування в Профілі співробітника (таб Зовнішні комунікації)

05_9211.png

або в довіднику Організаційна структура в табі Зовнішні комунікації тієї організації, до якої належить посада, що перевіряється.

05_9221.png

Контакт контрагента стане автоматично доступний усім посадам вашої компанії, якщо він став доступним для комунікації однієї з посад вашої компанії.

Гостьовий інтерфейс і Intercompany

Контрагент може комунікувати з вашою компанією двома способами: у гостьовому інтерфейсі та з акаунта своєї компанії - Intercompany.

Гостьовий інтерфейс

Якщо ваш партнер ще не використовує систему Schrift, ви ви можете надіслати йому документ. Для цього потрібно створити контакт і вибрати його як одержувача документа. Можна вказати емейл контакту і тоді йому на пошту прийде лист із посиланням на документ. Якщо ви не знаєте емейл контакту, можна скопіювати посилання в інтерфейсі та переслати його контакту будь-яким зручним для нього способом. Перейшовши за посиланням, контрагент потрапляє в гостьовий інтерфейс системи.

Intercompany

Якщо співробітник контрагента з гостьового інтерфейсу виконав дію "Продовжити в Schrift", у нього буде вибір: створити акаунт і нову компанію або мігрувати документ у доступну йому компанію.

Режим Intercompany дає такі самі широкі можливості роботи зі співробітником контрагента, як якби це був співробітник вашої компанії.

Є кілька обмежень під час роботи зі співробітниками контрагентів:

  • Вони не входять до робочої групи об'єкта вашої компанії, тому їм не стануть доступні події, які завжди доступні учасникам робочої групи за логікою системи. Тобто їм буде доступна тільки та інформація, яка була явним чином їм надана.

  • Для них не можна відкрити доступ до цінностей компанії.

Контрагент може залишатися в гостьовому інтерфейсі комунікації, якщо він не хоче переходити в Intercompany, незалежно від того, є у нього акаунт своєї компанії в системі чи ні.

Перехід до комунікації з компанією-джерелом у Intercompany означає акцепт другої сторони на взаємне пряме підключення до простого та швидкого способу комунікацій.

Такий перехід забезпечує імпорт у базу даних компанії-одержувача інформації, яку було отримано від компанії-джерела, і в цьому разі припинення комунікацій з боку одного із суб'єктів комунікації не позбавить іншого суб'єкта доступу до цієї інформації.

Інформація про прочитання події

Інформацію про прочитання події співробітником контрагента можна подивитися в деталях події. Відображатиметься інформація, коли ваш контрагент прочитав подію або вона ще очікує прочитання.

05_105321.png

Закриття доступу до події

Якщо ви хочете закрити доступ до надісланої вами події для співробітника контрагента, то це можна зробити у вікні деталей події.

Дія може виявитися недоступною з двох причин: закінчився термін для зміни/видалення інформації щодо налаштувань вашої компанії або співробітник контрагента працює у звичайному режимі та вже виконав дії за подією, що надійшла від вас (цитування, відкриття доступу іншим співробітникам у своїй компанії і т.д.).

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.