Skip to main content
Skip table of contents

Гостьовий режим

Гостьовий режим - це спрощений інтерфейс системи Schrift, який призначений для перегляду інформації, що надійшла від контрагента, який працює в системі, а також для виконання дій щодо цієї інформації.

Контрагент під час комунікації з вами в гостьовому режимі зможе поставити вам запитання щодо документа, написати повідомлення, додати свої файли, підписати документ та завантажити документ на свій пристрій.

Коли ви надсилаєте документ або повідомлення співробітнику контрагента, з яким ще немає комунікації у звичайному режимі, то він отримує на свій email лист-сповіщення про нову подію. Також можна надіслати контрагенту гостьове посилання в будь-який месенджер, якщо у вас ще немає його email або лист-сповіщення контрагентом було втрачено. Перейшовши за посиланням у нього відкриється гостьовий режим.

Перехід у гостьовий режим за посиланням, що надійшло, відбудеться незалежно від наявності у "гостя" власного акаунта в системі.

Ви можете змінити email, ім'я, посаду співробітника контрагента, назву та контактні дані контрагента.

Інтерфейс гостьового режиму влаштований так, що дозволяє працювати з одним об'єктом системи. Навіть якщо з співробітником контрагента (гостем) у вас є кілька об'єктів у комунікації, в інтерфейсі гостьового режиму відображатиметься лише той об'єкт, на який веде відповідне посилання з email.

Логічною дією з гостьового режиму буде продовження комунікації з контрагентом у звичайному режимі, тобто в режимі повної функціональності. Для цього "гостю" потрібно створити свій акаунт або продовжити комунікацію з контрагентом у вже існуючому аккаунті.

Перехід у звичайний режим не є обов'язковим сценарієм для "гостя", якщо він з якихось причин не бачить сенсу в онлайн комунікації зі своїм контрагентом.

Перехід із гостьового режиму у звичайний режим комунікації має суттєву перевагу: усі раніше надіслані контрагентом дані будуть імпортовані в компанію, на посаду, яку обере "гість", і доступ до них уже не зможе бути обмежений з боку контрагента.

Доступ до інформації у гостьовому режимі

У гостьовому режимі контрагенту буде доступна тільки та інформація, до якої йому відкрито доступ. Це основні атрибути об'єкта системи, файли, що підписуються, та склад підписів, без внутрішніх узгоджень (для документа).

Співробітник контрагента не входить до робочої групи об'єкта організації-джерела і, отже, не отримує автоматично доступ до всіх подій, доступних за логікою системи, робочій групі об'єкта.

Переписка

У гостьовому режимі контактна особа (гість) може листуватися з тими посадами вашої компанії, які знаходяться в організації з ввімкненим дозволом зовнішніх комунікацій (довідник Організаційна структура) та їм надана роль Комунікації з контрагентами.

Додавання та завантаження файлів

Контрагенту буде доступне скачування та перегляд файлів безпосередньо з гостьового режиму.

Додати нові файли контрагент може як прикріпивши файл до повідомлення, так і в табі файли, завантаживши їх зі свого пристрою.

Підписання документів у гостьовому режимі

Підписати документ із гостьового режиму можна кваліфікованим електронним підписом або внутрішнім підписом системи Schrift.

Під час направлення документа на підпис може бути вибраний варіант підписання Тільки КЕП. У цьому разі "гість" зможе підписати тільки підписом, що заснований на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.