Skip to main content
Skip table of contents

Гостьовий интерфейс

Якщо ваш партнер ще не використовує систему Schrift, ви можете надіслати йому документ. Для цього потрібно створити контакт і вибрати його як одержувача документа. Можна вказати емейл контакту і тоді йому на пошту прийде лист із посиланням на документ. Якщо ви не знаєте емейл контакту або контакт не може знайти лист із посиланням у своїй пошті, можна скопіювати посилання в інтерфейсі та переслати його контакту будь-яким зручним для нього способом. Перейшовши за посиланням, контрагент потрапляє в гостьовий інтерфейс системи.

Для вашого контрагента гостьовий интерфейс є безкоштовним і не вимагає створення акаунта.

05_10561.png

Гостьовий інтерфейс - це спрощений інтерфейс системи Schrift, який призначений для перегляду інформації, що надійшла від контрагента, який працює в системі, а також для виконання дій щодо цієї інформації.

У гостьовому інтерфейсі співробітник контрагента може переглядати інформацію та виконувати мінімальний набір дій, зокрема підписати документ. Посилання залишатиметься доступним необмежений час, але якщо компанія-джерело закриє доступ до об'єкта за посиланням, то у гостя доступ припиниться.

Гостьовий інтерфейс передбачає доступ тільки до одного об'єкта в системі за одним посиланням, навіть якщо гостю є доступними кілька об'єктів від того самого контрагента.

Перехід у гостьовий інтерфейс за посиланням, що надійшло, відбудеться незалежно від наявності у "гостя" власного акаунта в системі.

Перехід (міграція) з гостьового інтерфейсу в Intercompany

Перехід з гостьового інтерфейсу до акаунту своєї компанії означає міграцію всіх документів, отриманих від цього контрагента. Після переходу в режим Intercompany, обом сторонам будуть доступні всі переваги комунікацій в основному інтерфейсі застосунку.

Перехід із гостьового інтерфейсу в режим Intercompany має суттєву перевагу: усі раніше надіслані контрагентом дані будуть імпортовані в компанію, на посаду, яку обере "гість", і доступ до них не зможе бути обмежений з боку контрагента.

Перехід в режим Intercompany не є обов'язковим сценарієм для "гостя", якщо він з якихось причин не бачить сенсу в онлайн комунікації зі своїм контрагентом.

Доступ до інформації у гостьовому інтерфейсі

У гостьовому інтерфейсі контрагенту буде доступна тільки та інформація, до якої йому відкрито доступ. Це основні атрибути об'єкта системи, файли, що підписуються, та склад підписів, без внутрішніх узгоджень (для документа).

Співробітник контрагента не входить до робочої групи документа організації-джерела і, отже, не отримує автоматично доступ до всіх подій, доступних за логікою системи, робочій групі документа.

05_10571.png

Підписання документа в гостьовому інтерфейсу

Підписати документ із гостьового інтерфейсу можна кваліфікованим електронним підписом або факсимільним підписом системи Schrift.

05_1125.png

Під час направлення документа на підпис може бути вибраний варіант підписання Тільки КЕП/УЕП. У цьому разі "гість" зможе підписати тільки підписом, що заснований на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.

Додавання та завантаження файлів

Контрагенту буде доступне скачування та перегляд файлів безпосередньо з гостьового інтерфейсу.

Додати нові файли контрагент може як прикріпивши файл до повідомлення, так і в табі файли, завантаживши їх зі свого пристрою.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.