Skip to main content
Skip table of contents

Акаунт користувача

Створення акаунта користувача та налаштування

Для створення акаунта потрібна тільки адреса електронної пошти. Після підтвердження email акаунт буде створено. Надалі на email користувача надходитимуть усі повідомлення від системи.

Система підтримує реєстрацію акаунта користувача за допомогою гугл-акаунта.

Мова інтерфейсу та часовий пояс

Система підтримує кілька мов для роботи та їхня кількість збільшуватиметься. Користувач може змінити мову інтерфейсу системи на будь-яку з доступних. Також користувач може встановити часовий пояс, щоб час в інтерфейсі системи відповідав зазначеному часовому поясу.

Інтерфейс системи відобразиться мовою, зазначеною в аккаунті користувача. Дані, які вносять у систему користувачі, наприклад, текстові поля об'єктів, імена співробітників і т.п., залишаються в оригінальному вигляді.

Додавання та зміна фото на аватарі

Аватар з акаунта користувача відображатиметься в інтерфейсі всіх компаній, до яких користувач, як співробітник, має доступ.

Змінити або видалити фото на аватарі можна в будь-який час.

Зміна логіна (email)

Змінити свій email (логін у систему) можна в будь-який час. Для зміни email потрібне підтвердження паролем користувача. Зміна відбудеться тільки після переходу за посиланням-підтвердженням, яке прийде користувачу на новий email. На поточний email також прийде лист-сповіщення про дію зміни email.

Якщо користувач реєструється за запрошенням до компанії, то в момент реєстрації, email, на який надійшло запрошення, не може бути змінений. Однак після реєстрації акаунта користувача, зміна email стане доступною.

Зміна або відновлення паролю

Для зміни пароля введіть чинний пароль, а потім новий та збережіть. Якщо вхід у систему виконаний, але ви забули пароль і хочете його відновити, у налаштуваннях акаунта натисніть Не пам'ятаєте пароль? і виконайте кроки, щоб його скинути.

Щоб відновити пароль від вашого облікового запису, якщо вхід у систему не виконано, перейдіть на сторінку авторизації та натисніть Забули пароль?

Для зміни пароля вам знадобиться доступ до email вашого аккаунта.

Перемикання між компаніями

Користувач може створювати безліч компаній (до 5 безкоштовних), а також мати доступ до безлічі інших компаній.

Перемикатися між компаніями, в яких користувач є співробітником, можна від списку компаній з інтерфейсу однієї з компаній або з акаунта користувача.

Безпека

Адміністратори компанії можуть вносити зміни в права співробітника та посади в конкретній компанії, але вони не можуть впливати на налаштування акаунта користувача. Таким чином створення акаунту, зміна та відновлення пароля, зміна email та інші дії користувача щодо свого акаунту знаходяться в компетенції тільки самого користувача.

Система дає можливість переглядати та управляти списком пристроїв, з яких виконувався вхід у систему. Ви можете відстежити всю історію під'єднань із кожного пристрою, з якого було виконано вхід у систему.

Ми рекомендуємо підключити двофакторну автентифікацію, щоб гарантувати безпеку свого акаунта. Докладніше про двофакторну автентифікацію.

Видалення акаунта користувача

Користувач може видалити свій акаунт.

Якщо користувач є єдиним власником будь-якої компанії, система запропонує перед цим передати роль власника іншій посаді або видалити компанію.

Після дії видалення акаунта, у користувача є ще 2 тижні, щоб його відновити, якщо видалення було зроблено помилково або користувач передумав. Для відновлення в цьому проміжку часу, достатньо знову авторизуватися в акаунт. Після остаточного видалення, відновлення акаунта буде неможливим.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.