Skip to main content
Skip table of contents

Профіль співробітника

Користувач, який прийняв запрошення до роботи в компанії, стає співробітником цієї компанії. Інтерфейс профілю співробітника дає можливість керувати налаштуваннями роботи в певній компанії.

Система розділяє налаштування акаунта користувача, до яких адміністратори компанії не мають доступу, і налаштування профілю співробітника, щодо яких адміністратори компанії мають можливість виконання таких дій: призначення на посаду та припинення призначення, зміна імені, прізвища співробітника, блокування доступу, налаштування прав посади, на яку співробітника призначено, та інші.

Система захищає дані компанії від можливості фальсифікації, оскільки тільки користувач, у якого сформовано зв'язок його акаунта зі співробітником компанії, має право на виконання дій у компанії як співробітник. Адміністратори не можуть розділити зв'язок співробітника та користувача, якщо його вже було створено. Докладніше про це в статті Акаунт користувача.

Особисті дані

Бажано встановити своє фото на аватар в акаунті користувача, щоб інші співробітники могли з вами комфортніше комунікувати.

Додавання своїх контактних даних допоможе співробітникам компанії зв'язатися з вами поза системою за необхідності.

Контактні дані можна відредагувати або додати нові в будь-який час.

Зміна імені співробітника та його призначень у компанії, доступна адміністратору компанії або адміністратору підрозділу.

Час, що вказується в інтерфейсі кожного користувача, прив'язаний до його часового поясу, тому для користувачів із різними часовими поясами в інтерфейсі відображатиметься відповідний час.

Мої посади

Співробітник у компанії може бути призначений на одну або більше посад. Призначення містять відомості про посаду, тип призначення, період, рівень доступу та про інші призначення за цією посадою, якщо вони існують.

Співробітник має можливість самостійно делегувати повноваження іншому співробітнику на період відсутності (виконувач обов'язків або референт) або постійно (референт) безпосередньо зі свого інтерфейсу. Делегування може бути корисним у разі, якщо співробітник планує відпустку або відрядження, або змушений бути відсутнім через хворобу.

Система автоматично надасть виконувачу обов'язків доступ до інформації вашої посади в обраний вами час і в зазначений момент припинить його. Під час делегування доступу до посади, тобто при створенні призначення відповідному співробітникові, може бути обраний не тільки період, а й ролі, які надаються, а також рівень доступу до об'єктів системи.

Дія з делегування повноважень доступна тільки для співробітників, які мають щодо цієї посади штатне призначення. Додавати, змінювати та видаляти призначення можуть також адміністратори компанії.

Зовнішні комунікації

Співробітник може керувати, змінювати або доповнювати відомості про контрагентів і контактних осіб, а також блокувати та розблокувати комунікацію з ними.

Факсиміле підписи

Для підписання документів внутрішнім електронним підписом системи Schrift співробітнику необхідно налаштувати факсиміле підпис, що відображатиметься в момент та після підписання документа.

Налаштувати особистий підпис можна кількома способами:

  • Згенерувати за допомогою доступних шрифтів.

  • Власноруч створити графічний підпис.

  • Завантажити скан або фото підпису.

Налаштування сповіщень на пошту

У системі є можливість сповіщення про події, що потребують прочитання, на електронну пошту, і кожен користувач може налаштувати свій режим сповіщень про нові події та активні задачі на сьогодні або вимкнути їх.

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.