Skip to main content
Skip table of contents

Зв'язки між об'єктами

Часто виникає необхідність об'єднати тематично близькі між собою об'єкти, щоб сформувати загальний контент, хронологічно відсортований та представлений однаково, від якого б із пов'язаних об'єктів ви на нього не дивилися. Інформація в табах Події, Файли, Ззадачі та Доступ відображатиме інтегральні відомості щодо них.

Створення зв'язку між об'єктами системи не змінює стан доступу співробітників компанії та зовнішніх контрагентів до об'єктів.

Перегляд зв'язків об'єкта

Під час зв'язування об'єктів у системі формується візуальна структура зв'язків, яка дає графічну картину кількості об'єктів та логіки зв'язків між ними. Наприклад, під час роботи з документом, з ним пов'язуються інші документи, задачі, чати. Подвійний клік на одному з об'єктів графа зв'язків дає можливість переводити на нього фокус у "шапці" правої частини інтерфейсу і виконувати необхідні дії з ним.

Об'єкти можуть бути пов'язані між собою на додаток або у відповідь. Наприклад, у системі було створено документ типу договір, а потім у відповідь йому створено інший документ. А через деякий час на додаток до цього документа було створено задачу або чат.

Кількість зв'язків, які є в об'єкта, буде показано на лічильнику в рядку об'єкта в центральній стрічці та біля найменування таба Зв'язки.

05_11151.png

Усі зв'язки об'єкта показані в Табі Зв'язки. Система надає можливість подивитися зв'язки об'єктів у вигляді графічного представлення або у вигляді списку.

05_111912.png

У табі Зв'язки відображатиметься, які об'єкти і як пов'язані між собою.

05_1115021.png

“Хлібні крихти”

Після подвійного кліка на іконку об'єкта на графі Зв'язки, у "шапці" правої частини з'являються "хлібні крихти" (навігаційний ланцюжок) для швидкого переведення фокусу від одного до іншого. Активна "хлібна крихта" (виділена темним шрифтом) відповідає об'єкту в шапці правої частини інтерфейсу, який у цей момент перебуває у фокусі.

02_11241.png

Можна перемикатися між "хлібними крихтами" серед раніше відкритих об'єктів, щоб швидко переходити від об'єкта до об'єкта без кліків усередині графа зв'язків.

Усередині табів у правій частині контент не змінюється, окрім таба Деталі, де буде показана інформація про об'єкт, який перебуває у фокусі.

Фільтр Пакет

Пов'язані між собою об'єкти системи формують Пакет зв'язків. Фільтр Пакет дає можливість вибрати інформацію за всім пакетом зв'язків або тільки за поточним об'єктом, або за будь-якими обраними об'єктами з пакета. У результаті будуть відфільтровані дані в табах Події, Файли, Завдання та Доступ.

05_11251.png

Створення зв'язку

Зв'язувати можна будь-які об'єкти системи. Створити новий зв'язок можна в табі Зв'язки за кнопкою + Зв'язок.

05_11301.png

Будь-який співробітник може пов'язувати доступні йому об'єкти. Розірвати зв'язок між об'єктами може той співробітник, який створив цей зв'язок. А також співробітники, які мають право призначати задачі цьому співробітнику.

Якщо в налаштуваннях акаунта компанії ввімкнено режим "Доручення і виконання задач без обмежень", то будь-який співробітник може розривати зв'язок між доступними йому об'єктами.

Розірвати зв'язок можна навівши курсор миші на зв'язок та клікнувши на значок.

05_11341.png

Пов'язані задачі

Створення пов'язаної задачі доступне з таба Завдання у вибраного об'єкта.

05_11351.png

Така задача відображатиметься і в табі Зв'язки, і в табі Задачі.

05_11371.png

JavaScript errors detected

Please note, these errors can depend on your browser setup.

If this problem persists, please contact our support.